Nadcházející události

Norcar – tank mezi mininakladači

Nakladače Norcar jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a součásti, které jsou vystaveny nárazům a opotřebení, jsou vyrobeny z oceli. Mininakladače jsou připraveny pro práci ve velice těžkém terénu a namáhavých podmínkách.

Špičková bezpečnost

Mininakladače Norcar jsou vybaveny hydraulickými brzdami a moderním bezpečnostním systémem. Ochranný rám je opatřen ocelovou střechou (FOPS), která chrání řidiče před padajícími předměty.

Více »

Silný a robustní – lehký a jemný

Stroje jsou silné a dobře vyvážené díky kompaktnímu, přesto robustnímu zvedacímu ramenu a přednímu rámu. Středové zvedací rameno vytváří dobré podmínky pro odolnost a bezkonkurenční rozhled ze stroje.

Více »

Nekompromisní kloubové řízení

Naše kloubové řízení dovoluje, aby mininakladač zůstal na všech čtyřech kolech ve všech typech terénu a lze s ním tedy velice snadno manévrovat. Přední i zadní část pracují nezávisle na sobě, zajišťují optimální trakci a umožňují obsluze snadno porozumět vlivu terénu na stabilitu stroje.

Více »

Jednoduché ovládání

Jednoduché ovládání

Hnací systém Norcar je obsluhován směrovým pedálem, který umožňuje stroji reagovat rychle a s velkou přesností. U všech nakladačů Norcar lze najít nožní škrticí klapku, s jejíž pomocí je možné udržovat otáčky motoru na úrovni požadované pro daný úkol, což vede k dobré spotřebě paliva a snížení hluku.